Vrbové prehralo s Borčicami 0:4

• Šport / Futbal
  • 3. októbra 2016, 19:20
  • Autor:Peter Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové nastúpili v deviatom kole štvrtej ligy na domácom ihrisku proti bývalému druholigistovi z Borčíc, s hráčmi s ligovými skúsenosťami, čo sa odzrkadlilo aj počas zápasu. Vrbovčania napokon prehrali 0:4, hrali však v značne oklieštenej zostave.

Začiatok zápasu priniesol neodpískaný pokutový kop pre domácich. Potom prevzali iniciatívu hostia a od 20. minúty viedli gólom Nováka.

Po zmene strán sa až do 60. min sa hral zápas bez šancí na oboch stranách, ale potom v priebehu päť minút strelili hostia dva góly zásluhou Petruša a Agostiniho. Do konca stretnutia líder súťaže ovládol hru. V poslednej minúte zvýšil Machara na konečných 4:0 a futbalisti Borčíc si zaslúžene odviezli tri body.

Zostava MFK: Valovič – Michálek, Verchola, Vlado, Ďuračka, Bukovčák, T. Gažík, Prosňanský, Kurinec (63. O. Čáp), Andrísek, Šurin (53. Šimor)