Piešťanský oriešok je Beky z Trajana

  • Spravodajstvo
  • 7. septembra 2010, 08:57
  • Autor:Viera Dusíková, foto, video: V.D.

PIEŠŤANY – Víťaz tohtoročnej súťaže Piešťanský oriešok 2010 je známy. V sobotu si srdcia divákov podmanila čierna „brčkatá“ šesťročná sučka Beky s bielym obojkom i vôdzkou. Možno ju poznáte aj z potuliek po Adame Trajane, pretože Beky je sídliskový miláčik z Ulice Mateja Bela.

Jej pôvabná majiteľka Michaela Galová z Piešťan sa so svojou psou priateľkou, ktorá je krížencom kokršpaniela s neznámou rasou, predviedla v hudobnom pavilóne. Obe dámy – Beky aj Michaela – sa farebne zladili. Miška si bielo-čierny zovňajšok oživila pôsobivou šachovnicovou viazanku. Majiteľka psíka dokázala, že jej Beky je nielen krásny a veselý kríženec, ale aj múdry a poslušný priateľ.
Viac sa dočítate v najnovšom vydaní Piešťanského týždňa.
((myvideo:1))
((myvideo:2))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 17. mája 2025
Meniny má Gizela, zajtra Viola