V zbere našli americkú bombu

  • Spravodajstvo
  • 3. septembra 2010, 16:14
  • Autor:(vd)

PIEŠŤANY – O šok i prekvapenie sa pracovníkovi Zberného strediska v Piešťanoch na Ulici Pod Párovcami postaral neznámy dobrodinec, ktorý do zberu priniesol špecifický odpad – americkú leteckú bombu.

„Objavil som ju vo štvrtok ráno a hneď som volal políciu, na ostatné sa spýtajte môjho nadriadeného, Jána Baranoviča,“ obával sa medializácie nálezca munície, Milan Števík. Záležitosť vyriešila polícia. „Naša hliadka miesto zabezpečila až do príchodu pyrotechnika,“ uvidela krajská hovorkyňa Martina Kredatusová. Pyrotechnik pohotovostného policajného útvaru zistil, že ide o dymovú cvičnú americkú leteckú bombu  zo súčasnosti a neželený nález zneškodnil.  Polícia varuje občanov, aby sa v podobných prípadoch neznámej munície nedotýkali a žiadnym spôsobom s ňou nemanipulovali.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava