Squashisti začínajú novú sezónu

  • Šport / Ostatné športy
  • 17. septembra 2015, 10:31
  • Autor:mš/th

Zhoršujúce sa počasie znamená nielen príchod jesene, ale aj začiatok novej squashovej sezóny. Squash Club Piešťany ju štartuje usporiadaním turnaja najvyššej kategórie „A“, čo znamená účasť hráčov slovenskej špičky.

Turnaj sa koná v sobotu 19. septembra od 10.00 h v Squash Clube a svoju prihlášku už potvrdil aj majster Slovenska za rok 2015 Miroslav Celler z Bratislavy, ktorému budú dýchať na chrbát aj domáci zástupcovia squashu na čele s Petrom a Marekom Šiškovcami. Domáce prostredie určite pomôže Piešťancom k maximálnemu výkonu a každý divák naviac bude len spestrením kvalitnej squashovej soboty.
Družstvo nastúpi v novej sezóne aj v ligovej súťaži a predstaví sa v prvej lige, kde bude bojovať spolu s ďalšími ôsmimi klubmi. Na domácej súpiske sú napísaní: Peter Šiška, Marek Šiška (kapitán), Peter Seman, Tomasz Gliba, Ján Kořista, Peter Bartovic, junior Adam Kakula a Mikuláš Macko. Jedným z cieľov Piešťancov je okrem víťazstva v ligovej súťaži aj práca s mládežou, juniormi a opätovné usporadúvanie regionálnych juniorských turnajov.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta