Hríby u nás opäť rastú!

  • Nezaradené
  • 12. augusta 2010, 09:51
  • Autor:(šg)

VRBOVÉ – Po posledných výdatných dažďoch a následnom oteplení opäť začali rásť v našich lesoch huby. Včera sa na ne vybral aj Jozef Kolník z Vrbového.

Spolu so synmi Andrejom a Romanom nazbierali za pár hodín v horách Považského Inovca  a Korytňanských kopaníc dva plné koše dubákov, suchohríbov a hrabákov. Časť z nájdených hríbov si usušia, z časti  urobia praženicu a ostatné použijú na prípravu smotanovej hríbovej omáčky.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána