Najvyššie nasadený je obhajca

  • Šport / Tenis
  • 11. augusta 2010, 10:37
  • Autor:(šg)

PIEŠŤANY – Na dvorcoch HS Centra na Hlbokej ulici včera rozohrali úvodnými zápasmi v dvojhre i štvorhre druhý medzinárodný tenisový turnaj ITF s názvom HSC Cup 2010. Aj tento turnaj je dotovaný 10-tisíc dolármi.

Najvyššie nasadeným hráčom v dvojhre mužov je Francúz Florian Reynet, ktorý v nedeľu vyhral úvodný piešťanský  turnaj Miroplast open.  Francúz vstúpil do druhého turnaja úspešne, keď v prvom kole zdolal Slováka Klempu 6:3, 6:2. Postup do druhého kola si vybojovala aj turnajová dvojka, Čech Jebavý. Ten vyradil Poliaka Kapasa 3:6, 6:3, 6:4. V súboji dvoch slovenských hráčov vyhral Košec nad Danišom 5:7, 6:0, 6:2.
V štvorhre sa nedarilo obhajcom prvenstva z prvého turnaja, slovenskému páru Michal Pažický, Adrián Sikora, ktorí ako druhý najvyššie nasadený pár podľahli krajanom Miklušičákovi s Miklom 4:6, 6:4, 2:10. Úlohu favorita však zvládol najvyššie nasadený poľský pár Kapus, Koniusz, ktorý vyhral nad Slovákmi Gombošom s Havajom 6:3, 6:4.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána