Štrikujeme pre Afriku

  • Spravodajstvo
  • 3. júna 2015, 13:48
  • Autor:r

Medzinárodný klub žien v Piešťanoch v spolupráci s Aksen a ŽiWell Piešťany vás srdečne pozývajú pri príležitosti „Svetového dna pletenia na verejnosti“ na spoločné podujatie „ŠTRIKUJEME PRE AFRIKU“ v utorok 16. júna 2015 od 15:00 do 18:00 hod. na terase KURSALONU.

Účelom takéhoto podujatia je prepliesť sa s inými a zdieľať  tak radosť zo spoločnej zručnosti a záľuby. Je to sympatické stretnutie, cieľom ktorého je odovzdávať zručnosť pletenia aj deťom. Súčasťou podujatia bude aj pletenie štvorcov v rámci medzinárodného projektu „Upleť  štvorec (Knit a Square)“ pre 1,5 milióna nezaopatrených detí v Južnej Afrike.

Ak ovládate techniku a budete trpezliví ju naučiť niekoho ďalšieho, neváhajte a príďte zažiť pohodu a radosť z pletenia.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 16. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom afrického dieťaťa. Meniny má Blanka, Bianka.
  • 16.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 14. júna. Tento deň je Svetovým dňom darcov krvi. V roku 1934 sa v Piešťanoch narodil športový…
  • 14.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je streda 17. júna. Tento deň je Svetovým dňom boja proti rozširovaniu púští a sucha. Meniny má Adolf.
  • 17.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 17. júna 2026
Meniny má Adolf, zajtra Vratislav