Atlétom družby sa darilo v Trnave

  • Šport / Ostatné športy
  • 3. júna 2015, 09:32
  • Autor:A. Halmová

V Trnave sa v sobotu 23. mája uskutočnili majstrovstvá západoslovenskej oblasti v atletike. Atléti Družby Piešťany patrili k najlepším a získali až 10 medailí.

Majstrami sa stali Matej Husák v skoku do diaľky s výkonom 541 centimetrov, Paulína Pomajbová v behu na 100 metrov s výborným časom 12,49 sekundy a Naďa Urbanová v behu na 1500 m. Striebro získali Zuzana Ciklamíniová v behu na 1500 m, Martin Žlnay v hode oštepom, Jozef Guris v behu na 100 m a Paulína Pomajbová v behu na 200 m. Bronz vybojoval Matej Husák v behu na 150 m a Zuzana Ábelová v skoku do diaľky a v behu 400 m cez prekážky.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 23, ktoré je v predaji od 2. júna.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava