Havrani opäť do extraligy

  • Hokej / Šport
  • 19. mája 2015, 14:46
  • Autor:sita

Prihlášku do nasledujúceho ročníka hokejovej Tipsport extraligy podalo dovedna jedenásť klubov – okrem desiatky doterajších účastníkov aj s ŠHK 37 Piešťany ju podal i Slovan Bratislava. Zatiaľ ide o nezáväznú prihlášku a do 25. júna ju môže ktorékoľvek mužstvo bez akýchkoľvek dôsledkov stiahnuť.

Slovan, ktorý absolvoval ostatné tri sezóny v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL), sa ešte do najvyššej domácej súťaže definitívne nevracia. Vedenie „belasých“ stále rokuje s vedením nadnárodnej súťaže o zotrvaní v lige. Rozhodnutie by malo padnúť do žrebu extraligy, ktoré je naplánované na 18. júna.
Všetky kluby navyše musia do konca júna nahlásiť svoje záväzky a do 1. augusta dokumentovať ich vyrovnanie. Po tomto termíne sa budú udeľovať licencie na štart v extralige.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava