V okrese Piešťany pribudli dva nové prípady koronavírusu

  • Piešťany / Spravodajstvo / Región
  • 28. júla 2020, 13:23

Naposledy sa tu pozitívny test na ochorenie COVID-19 vyskytol 8. júla, po pondelkovom testovaní pribudli ďalšie dva. V okrese Piešťany bol v júli zaznamenaný jeden prípad ochorenia 8. júla, ďalšie dva až v pondelok 27. júla.

(Autor: Rudolf Sivý)

Celkovo bolo v okrese Piešťany od začiatku pandémie 18 pozitívne testovaných.

V pondelok pribudlo na Slovensku celkovo 23 pozitívnych prípadov ochorenia COVID-19. Od prepuknutia tohto ochorenia sa tak na Slovensku nakazilo už 2 204 ľudí.

V pondelok urobili laboratóriá takmer 1 550 testov, spolu vyhodnotili už vyše 255-tisíc vzoriek. Nepribudlo žiadne úmrtie, vyliečilo sa 28 ďalších pacientov. Počet ľudí, ktorí prekonali koronavírus, tak stúpol na 1 644.

trnavskyhlas.sk/SITA

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta