Piešťanské kolkárske derby ovládlo „áčko“

  • Šport / Kolky
  • 19. februára 2015, 21:52
  • Autor:M. Schmidl

21. kolo prvej kolkárskej ligy prinieslo derby oboch piešťanských družstiev. Podľa predpokladov zápas jasne skončil v prospech lídra súťaže, A-družstva MKK, ktoré porazilo rezervu 7:1 (3260:3499).

Čestný bod „béčka“ vybojoval Šamík (566), keď porazil Schmidla (552). V ostatných súbojoch boli úspešnejší „áčkari“. V prvej dvojici si zmerali sily už spomínaní Schmidl so Šamíkom a Kočan (534) a Dúbrava (587). V ďalšom priebehu bodovali Miklošovič (601), Meliš (604), Sedlaček (573) a Gocký (580). Aktuálne je A-družstvo MKK prvé so sedembodovým náskokom pred Rakovicami a dvanásťbodovým pred Zlatými Klasmi.

Na „áčko“ čaká v ďalšom kole v sobotu 21. februára o 10.00 Trenčín a „béčko“ sa o 13.30 h stretne s Preseľanmi.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 8, ktoré je v predaji od 17. februára.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava