Žiačky súťažili v stolnom tenise

  • Šport / Ostatné športy
  • 21. januára 2015, 14:31
  • Autor:Peter Sedláček

V telocvični Základnej školy v Moravanoch nad Váhom sa v stredu 14. januára uskutočnili majstrovstvá okresu družstiev dievčat základných škôl v stolnom tenise za účasti šiestich škôl z regiónu.

Výsledky – skupina A: ZŠ Školská Vrbové – ZŠ Moravany 4:2, ZŠ Mojmírova – ZŠ Moravany 4:3, ZŠ Mojmírova – ZŠ Školská Vrbové 4:2, skupina B: ZŠ Holubyho – ZŠ Brezová 0:4, CZŠ Goretti – ZŠ Brezová 0:4, CZŠ Goretti – ZŠ Holubyho 3:4, o 5. miesto: ZŠ Moravany – CZŠ Goretti 4:0, o 3. miesto: ZŠ Školská – ZŠ Holubyho 4:0, finále: ZŠ Mojmírova – ZŠ Brezová 4:1.
Víťazom okresných majstrovstiev a postupujúcim do krajského kola je ZŠ Mojmírova Piešťany. Najúspešnejšou hráčkou turnaja sa stala Klaudia Ivanovičová zo ZŠ Brezová.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 4, ktoré je v predaji od 20. januára.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava