Okresné majstrovstvá stredných škôl

  • Šport / Ostatné športy
  • 21. januára 2015, 10:45
  • Autor:P. Sedláček

Centrum voľného času Ahoj usporiadalo v spolupráci s Gymnáziom Pierra de Coubertina okresné majstrovstvá vo volejbale študentov stredných škôl za účasti piatich škôl z Piešťanského okresu.

Súťaž vyhrali študenti Gymnázia P. de Coubertina so ziskom siedmich bodov pred SOŠT (5), na treťom mieste skončilo Gymnázium J. B. Magina Vrbové (5), na štvrtej priečke Hotelová akadémia Ľ. Wintera (3) a piata bola SPŠE (0). Ako najlepšieho hráča turnaja vyhodnotili Adama Urminského. Na krajské majstrovstvá postupuje Gymnázium P. de Coubertina.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 4, ktoré je v predaji od 20. januára.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava