Zber vyhodených vianočných stromčekov

  • Spravodajstvo
  • 13. januára 2015, 10:21
  • Autor:MsÚ/red

Realitou dnešných dní sú vyhodené živé vianočné stromčeky i postupné vypínanie vianočného osvetlenia v uliciach mesta. Od pondelka 12. januára je v Piešťanoch zvýšený pohyb pracovníkov Služieb mesta Piešťany (SMP).

Pustili sa do vypínania vianočného osvetlenia. Ukončiť práce by mali do konca týždňa. Podľa slov manažéra strediska údržby Petra Fialu začnú potom s demontážou a uskladňovaním ozdôb. Vianočný stromček zostane na Winterovej ulici do konca mesiaca. V mnohých domácnostiach dotvárali sviatočnú atmosféru živé vianočné stromčeky. Občania môžu dreviny vyhodiť ku kontajnerom. Pracovníci strediska verejnej zelene SMP ich v týchto dňoch budú postupne zbierať.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján