Autobusovú stanicu zredukovali o viac ako polovicu

  • Spravodajstvo
  • 2. decembra 2014, 16:43
  • Autor:vd

Autobusová stanica v Piešťanoch je zredukovaná. Od 10. novembra došlo k zmene zastávok na nástupištiach. V prevádzke ostali iba tri prvé zastávky v prvom nástupišti na medzinárodnú a medzimestskú dopravu. Na druhom nástupišti zastavujú autobusy odvážajúce ľudí do obcí a okolitých miest. Ostalo tam len šesť zastávok.

Podnik Slovenská autobusová doprava (SAD) Trnava presunul aj informačnú tabuľu, stojany na bicykle i unimobunku na predpredaj lístkov a preukážok. „Vykonávame tu čiastočnú rekonštrukciu. V rámci nej sme odstránili časť prestrešenia na druhom nástupišti, opravíme výtlky, skrátime príjazdovú trasu autobusov. Autobusy prímestských liniek a dedinské spoje tak pôjdu k nástupišťu menším oblúkom, medzimestské budú prichádzať takým istým dlhým úsekom ako predtým,“ povedal nám riaditeľ divízie techniky SAD, Jozef Pekár.

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 49, ktoré je v predaji od 2. decembra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján