Na Evu si našlo cestu 28-tisíc ľudí

  • Spravodajstvo
  • 22. októbra 2014, 12:56
  • Autor:ip

Brány osemdesiatročnej kúpeľnej babičky sa zatvorili. Letná sezóna na piešťanskom kúpalisku Eva sa skončila v úvode októbra. Tohtoročnú prevádzku poznamenalo hlavne počasie, ale aj náročnosť rekonštrukcie vonkajších bazénov. Priaznivé vonkajšie teploty sa postarali o zlepšenie návštevnosti hlavne počas mesiaca september.

Jubilejnú sezónu Klub vodného póla Kúpele Piešťany otváral až začiatkom júla. Počas júna totiž ešte prebiehala úprava vonkajšieho 50-metrového a malého relaxačného bazéna. „Začali sme o mesiac neskôr a od toho sa odvíjalo všetko ostatné. Za posledných päť rokov sa táto sezóna dá označiť za najslabšiu," uviedol pre Piešťanský týždeň šéf pólistov Ľudovít Kubán. 

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 43, ktoré je v predaji od 21. októbra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján