Tomáš Košút bude hrať v Španielsku

Piešťanský futbalový obranca Tomáš Košút bude po odchode z FK Senica pôsobiť v španielskom treťoligovom klube UD San Sebastián de los Reyes.

Tomáš Košút strávil prevážnu časť kariéry v 1. FC Slovácko. © 1. FC Slovácko

Pre piešťanského rodáka ide o šiesty zahraničný angažmán. V minulosti hrával za české tímy Sparta Praha, 1. FC Slovácko, v poľskom Arka Gdynia, maďarskom Honvéde Budapešť, bulharskom FK Vereya. Na  Slovensku hrával za FC Nitra, Spartak Trnava a naposledy FK Senica.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána