Do sezóny vstúpili vysokým víťazstvom

  • Šport / Basketbal
  • 14. októbra 2014, 12:11
  • Autor:md/th

Basketbalistky Piešťanských Čajok odohrali v sobotu prvý zápas basketbalovej extraligy žien proti Cassovii Košice. Čajky úvodný duel ročníka absolútne ovládli a svoje súperky prestrieľali v pomere 98:34.

V úvodných minútach bolo vidieť určitú strnulosť Čajok, čo súper využil a odohral vyrovnanú prvú štvrtinu. Potom však prišla výborná obrana domácich a prevaha v doskakovaní (57-25) a v počte asistencií (28-9) sa odzrkadlila aj vo vývoji skóre. Čajky sa spolu s divákmi bavili basketbalom a mnohé úseky hry boli ich exhibíciou. V zápase sa dostali na ihrisko všetky hráčky oboch družstiev. V drese domácich odohrala dobrý zápas Krč-Turbová, asistenciami sa zaskvela Bartoňová, doskokmi Felixová.

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 42, ktoré je v predaji od 14. októbra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána