Vrbové zostrelil jeho bývalý hráč Jorík

  • Šport / Futbal
  • 14. októbra 2014, 12:04
  • Autor:P. Sedláček

V 11. kole tretej futbalovej ligy – západ cestovali hráči MFK Vrbové do Gabčíkova, kde prehrali 0:3. Dva góly im navyše strelil ich bývalý hráč M. Jorík.

Ten strelil svoj prvý gól už v 16. min po chybnom odkope v obrane hostí. Potom kopali Vrbovčania štandardku, ktorú domáci zachytili a z protiútoku ten istý hráč, ktorý ešte minulú sezónu hrával za Vrbové, zvýšil na 2:0. O šesť minút neskôr domáci znova udreli, tentoraz spoza šestnástky pekne trafil od brvna T. Vrťo a bolo 3:0. Po zmene strán sa domáci s výsledkom uspokojili. Hostia sa zlepšili, hru vyrovnali, ale vyložené gólové šance si nevypracovali. Do konca zápasu sa stav nezmenil a body ostali v Gabčíkove.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 42, ktoré je v predaji od 14. októbra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána