Ďalšia vianočná dekorácia čelila vandalizmu

Tesne po rozsvietení tohtoročnej vianočnej výzdoby bola horúcou témou znefukčnená svietiaca inštalácia vo fontáne Páv. Tentoraz sa vandali rozhodli poškodiť len o niekoľko metrov ďalej stojacu lavičku zaľúbených.

Lavičku popísali vandali. Foto: am

Tentoraz vianočná dekorácia nie je poškodená natoľko, aby musela byť odinštalovaná a naďalej tak plní svoj účel. Každý, kto sa v nej však chce odfotiť si všimne výrazný čierny „podpis“, ktorý pribudol na kraji lavičky. Ťažko pochopiť pohnútky, ktoré autora viedli k zhotoveniu takéhoto zbytočného „diela“.

Len pre pár sekúnd „frajeriny“ teraz budú musieť služby mesta nápis pracne odstraňovať, alebo sa naň do konca sezóny budú návštevníci s nepochopením dívať. Po poškodenej fontáne je to tak už ďalšia dekorácia, ktorá čelila vandalizmu.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána