Cibulková vypadla vo štvrťfinále štvorhry v Tokiu

  • Šport / Tenis
  • 18. septembra 2014, 07:46
  • Autor:sita

Slovenská tenistka Dominika Cibulková a Belgičanka Kirsten Flipkensová prehrali vo štvrtkovom štvrťfinále na turnaji v Tokiu s americkými dvojkami „pavúka“ Raquel Kopsovou-Jonesovou a Abigail Spearsovou po veľkom boji 3:6, 6:4 a 11:13 v zápasovom tajbrejku.

Slovenko-belgický pár, ktorý hral v Tokiu na základe voľnej karty, získal za štvrťfinálovú účasť 100 bodov do príslušného svetového rebríčka a spoločnú odmenu 6607 amerických dolárov. Dvadsaťpäťročná Bratislavčanka Cibulková postúpila na turnaji Pan Pacific Open do štvrťfinále aj vo dvojhre.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána