Štyridsať oživených mŕtvol sa prešlo mestom

  • Spravodajstvo
  • 19. augusta 2014, 13:44
  • Autor:ip

Recesistickú akciu – Zombie walk sa v meste rozhodol pripraviť mladý Piešťanec Rastislav Gablovič s pomocou Nikoly Kunzovej. Záujemcovia sa stretli v Pažitskom parku a v tomto prostredí si doladili všetko potrebné, kostýmy, make-upy a strašidelné masky.

„Trasa pochodu bola naplánovaná z parku, potom cez Teplickú ulicu, do centra, cez Kúpeľný ostrov až ku komunitnému centru ŽiWell. Tu sme mali afterpárty a pre zúčastnených občerstvenie a premietli sme i film. K zorganizovaniu tejto akcie ma inšpirovali mladí ľudia, ktorí mi písali, že je v meste nuda a nie je tu čo robiť," povedal pre Piešťanský týždeň R. Gablovič.

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 34, ktoré je v predaji od 19. augusta.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia