Majstrovské tituly pre atlétov Družby

  • Šport / Ostatné športy
  • 1. júla 2014, 15:02
  • Autor:ah

Mladí atléti piešťanskej Družby ukázali, že je s nimi treba počítať. Mladší žiaci sa totiž v sobotu 21. júna zúčastnili majstrovstiev Slovenska v Dubnici nad Váhom a podarilo sa im získať tri medaily.

Atléti Družby dokázali, že aj keď nemajú podmienky ako športové školy, ich výkony sú vrcholové. Majstrom Slovenska v behu na 60 metrov sa stal Matej Husák, striebro si vyšprintoval Peter Melicher. V behu na 600 m získal Martin Šmehlík bronzovú medailu. Lenka Lányiová skončila v behu na rovnakú vzdialenosť štvrtá a Naďa Urbanová piata.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 27, ktoré je v predaji od 1. júla.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia