Na piešťanský hokejbalový trón opäť usadli Red Wings

• 24. júna 2014, 15:02

Piešťanská hokejbalová liga (PHbL) už pozná svojho majstra. Stali sa nimi hráči Red Wings, ktorí zdolali v nedeľnom štvrtom finálovom stretnutí Rann Rebels 6:3 a výhrou 3:1 na zápasy vrátili svojmu protivníkovi minuloročnú porážku a stali sa víťazmi 21. ročníka PHbL.

Stretnutie začali lepšie hráči Red Wings, ktorí po pár minútach už viedli 2:0. Najskôr Marko Filip tvrdo vystrelil od modrej čiary a loptička sa do zadného mantinelu odrazila tak nešťastne, že skončila za Mihálikovým chrbtom. Na 2:0 pre Red Wings zvýšil prudkou strelou Ondrejka. Rebeli sa však nevzdávali a vrátili sa do zápasu. Pekné prečíslenie dvoch proti jednému zakončoval Mário Potoček a ten istý hráč vyrovnal o pár minút z trestného strieľania – 2:2. Chvíľu pred prvou prestávkou sa však červené krídla dostali do vedenia, keď presilovú hru využil Mateička.

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 26, ktoré je v predaji od 24. júna.