Žiadajú čistejšiu železničnú stanicu

  • Spravodajstvo
  • 4. júna 2014, 08:46
  • Autor:ip

Poslanec mestského zastupiteľstva Jozef Malík (nezávislý) hovoril na poslednom stretnutí na tému čistoty na železničnej a autobusovej stanici v Piešťanoch. K tejto problematike bola dokonca vytvorená skupina na Facebooku s názvom S radosťou upracem piešťanskú stanicu. Stránka bola zaregistrovaná v polovici mája.

„Ide o priestor – vstupnú bránu do mesta a v takomto stave pôsobí negatívne na ľudí, čo cestujú, ale hlavne na návštevníkov, ktorí k nám prichádzajú. Je to naša vizitka, preto by sme s tým mali niečo robiť. Dokonca sa o tom popísalo viac komentárov a blogov. V interpelácii som požiadal mesto, aby vyzvali železnice a hľadali riešenie,“ uviedol pre Piešťanský týždeň J. Malík.

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 23, ktoré je v predaji od 3. júna.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána