Kúpalisko Eva otvoria približne v polovici júna

  • Spravodajstvo
  • 27. mája 2014, 09:38
  • Autor:ip

Kúpalisko Eva v Piešťanoch neotvoria v plánovanom termíne 1. júna. Pre Piešťanský
týždeň to potvrdil šéf Klubu vodného póla Kúpele Piešťany Ľudovít Kubán. Osemdesiata sezóna na kúpalisku by mala začať približne v polovici mesiaca.

„Žiaľ, dnes je jasné, že k 1. júnu neotvoríme. Doteraz práce napredujú tak, že päťdesiatka tento týždeň bude pripravená na lamináciu.
Na to je potrebné, aby bolo dobré počasie a sucho. Malý – relaxačný bazén tiež už pomaly dokončujeme. Je vybetónovaný a bude sa dokončovať sedenie a inštalácia technológií – masážne trysky a osvetlenie,“
uviedol pre Piešťanský týždeň Ľ. Kubán, ktorý verí, že otvoria čo najskôr. Počasie i náročnejšie stavebné úpravy spôsobili, že si rekonštrukcia vypýta viac času. Hlavne steny päťdesiatmetrového bazéna boli v horšom stave a bolo nutné robiť viac úprav.
Pólisti začali s čistením areálu a prípravou ležadiel. Pribudnúť by mali tiež ďalšie ležadlá so slnečníkmi. Ľ. Kubán potvrdil, že všetky práce smerujú k otvoreniu kúpaliska na osemdesiatu sezónu.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 22, ktoré je v predaji od 27. mája.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána