Obyvatelia Lodenice nechcú štvorpodlažné budovy

  • Spravodajstvo
  • 14. mája 2014, 09:23
  • Autor:ip

Piešťanská radnica vyhodnotila pripomienky ohľadom prebiehajúceho procesu zmeny územného plánu časti mesta pod poliklinikou – v súvislosti s výstavbou relaxačno-rezidenčného komplexu. Materiálom sa budú zaoberať na najbližšom zasadnutí i poslanci mestského zastupiteľstva.

„V súčasnosti riešime kroky, keď sa vyhodnotili pripomienky, ktoré bolo možné podávať v termíne od 12. februára do 14. marca. V tejto lehote sa tiež uskutočnilo, a to 4. marca, verejné prezentovanie zmien územného plánu tejto časti mesta. K dokumentu sa vyjadrili organizácie a orgány štátnej správy. Oslovili sme ich 42 a 19 zaslalo písomné stanovisko. Tie, ktoré vyjadrenie nedali, v zmysle zákona súhlasili s návrhom. Pripomienky obsahovali vo väčšine upozornenia pre ďalšie povoľovacie procesy a berú sa na vedomie,“ uviedla pre Piešťanský týždeň vedúca referátu územnej správy mestského úradu Jana Vitková.

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 20, ktoré je v predaji od 13. mája.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána