Úradníci upratovali pri Dubovej i poliklinike

  • Spravodajstvo
  • 29. apríla 2014, 13:31
  • Autor:ip

Jarné upratovanie Piešťan sa pomaly
končí. Brigády, ktoré spoluorganizovala
radnica, sa začali ešte v polovici
marca. V piatok 25. apríla sa do
čistenia zapojili i zamestnanci mestského
úradu. Počítače a kancelárie
vymenili za rukavice a plastové vrecia
na odpad.

Upratovania sa zúčastnilo vyše 60 úradníkov, ktorí odpadky zbierali na Lodenici, pri potoku Dubová, popri poliklinike a v Malej vrbine. Brigáda sa začala o deviatej hodine a pokračovala približne do poludňajších hodín.Vyzbierané smeti upratovacia čata nechala pri ceste v igelitových vreciach.Tie potom vyzbierali pracovníci Služieb mesta Piešťany.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 18, ktoré je v predaji od 29. apríla.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava