Tanečné skupiny Shams a Ishtar vyhrali zlato

  • Šport / Ostatné športy
  • 24. apríla 2014, 10:01
  • Autor:vd

Tanečnice piešťanskej orientálnej skupiny Shams spojili sily s kolegyňami z Ishtar dancers Trenčín a na medzinárodnej súťaži v orientálnom tanci si v sobotu 12. apríla v Liptovskom Mikuláši vytancovali zlato.

„Získali sme ho v kategórii profi team folklór so zaujímavou choreografiou Lebanonske dabkee,“ povedala pre Piešťanský týždeň Kamila Bzdušková z Moravian nad Váhom. Prvenstvo im zaručilo účasť na prestížnej súťaži Let‘s Dance, ktorá sa uskutoční v júli tohto roka. A tak piešťanské „šamsky“ Kamila Bzdušková, Andrea Vachová, Katarína Chňapková, Michaela Liberková a Veronika Klimeková budú spolu s „ištarkami“ po prvýkrát reprezentovať Slovensko na top medzinárodnom podujatí tohto druhu.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 17, ktoré je v predaji od 22. apríla.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia