Hokejistky aj so Žitňanskou na šampionáte bez výhry

  • Spravodajstvo
  • 23. apríla 2014, 12:14
  • Autor:th

Slovenské reprezentantky v hokeji sa v dňoch 6.-12. apríla zúčastnili majstrovstiev sveta (MS) prvej divízie v českom Přerove, no na tento turnaj zrejme nebudú spomínať v dobrom. Hokejistky spolu s Piešťankou Gabrielou Žitňanskou nevyhrali ani jeden zápas a skončili posledné.

Slovenské hokejistky v Přerove nepoznali chuť víťazstva, keď v riadnom hracom čase prehrali postupne s Nórskom, Francúzskom, Dánskom i Českom. V poslednom zápase s Rakúskom sa im podarilo získať aspoň cenný bod po prehratých samostatných nájazdoch. Slovenky zostúpili do B-skupiny prvej divízie, z postupu do elitnej kategórie sa radovali domáce reprezentantky.

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 17, ktoré je v predaji od 22. apríla.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava