Futbalisti PFK získali v Pavliciach iba bod za remízu 1:1

• Šport / Futbal
  • 2. apríla 2019, 12:00

Šestnástym kolom pokračovala šiesta futbalová liga. Hráči PFK Piešťany nastúpili na ihrisku šiesteho tímu z Pavlíc a po slabšom výkone vybojovali iba bod za remízu 1:1. Spoločne so Zavarom sú na vrchných priečkach tabuľky, keď majú na konte zhodne 33 bodov.

Piešťanskí futbalisti (v modrom) sú na druhej priečke tabuľky, s prvým Zavarom majú zhodne po 33 bodov. © archív PFK

Druhé Piešťany viedli v Pavliciach od 27. minúty po góle Kusého. Vyzeralo to už, že si odnesú tri body, lenže v 84. minúte vyrovnal na konečných 1:1 Izakovič.

Martin Krajčovič, tréner PFK: „Stratili sme dva dôležité body, čo nás nesmierne mrzí. V prvom polčase sme jasne dominovali a po peknej akcii sme sa dostali do vedenia, keď po prihrávke Jurka Štefanku zakončoval Adam Kusý. Žiaľ, ďalšie gólové príležitosti Filipa Korca, Denisa Štefanku a Jurka Štefanku ostali nevyužité. V druhom polčase sa hra trochu vyrovnala, našim hráčom chýbalo viac dôrazu pri zakončení sľubne sa rozvíjajúcich gólových príležitostí. Keď už sa zdalo, že si odvezieme všetky tri body, v 84. minúte po fatálnom zaváhaní nášho obrancu prišiel trest v podobe vyrovnávajúceho gólu, na ktorý sme už nedokázali odpovedať. Nenachádzame sa v ideálnom hernom rozpoložení, ale musíme a chceme pracovať na zlepšení nášho herného prejavu a disciplíny.“

Pavlice – Piešťany 1:1 (0:1)

Góly: 84. Izakovič – 27. Kusý

Zostavy – Pavlice: Karmažín – Práznovský, Kubík, Szabó, Dubovský, Bočko, Križan, Horňák, Hyll, Adámek, Kovelskyi (Polednák, Izakovič, Müller), Piešťany: Budka – Szabo, Kusý, Poláčik, Gula, Štefanka, Hutár, Braniša, Modrovič, Korec, Štefanka (Strelec, Žák)