Vo Vrbovom a v Krakovanoch bol o žlté kvietky záujem

  • Spravodajstvo
  • 15. apríla 2014, 10:11
  • Autor:Zuzana Šupková

V posledný pracovný deň minulého týždňa vo Vrbovom rozdávali žlté kvietky dobrovoľníci po celom meste a navštívili aj Domov dôchodcov a Domov sociálnych služieb Klas. V Krakovanoch boli tri stanoviská.

V meste pod šikmou vežou ponúkali narcisy študenti z Gymnázia J.
B. Magina, zo Strednej odbornej školy a dobrovoľníci z Červeného kríža. Dobrovoľníčky Mária Hornáková a Elena Hečková, ktoré spolu rozdávajú narcisy už niekoľko rokov, nám povedali: „Tento rok sme nemali určený rajón, tak sme chodili po celom meste, a dokonca nám ľudia prispeli aj napriek tomu, že sme už okolo obeda nemali žiadne narcisy.“

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 16, ktoré je v predaji od 15. apríla.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava