Všetky kontajnery chcú mať začipované do októbra

  • Spravodajstvo
  • 9. apríla 2014, 09:26
  • Autor:ip

Referát životného prostredia piešťanskej radnice predložil mestskému zastupiteľstvu vyhodnotenie nakladania s odpadmi. Poslanci na marcovom zasadnutí tento dokument zobrali na vedomie. V diskusii sa zaujímali najmä o separovaný zber, ale aj o novinku – čipovanie smetných nádob.

Prednostka mestského úradu Denisa Bartošová rokovala so zástupcami spoločnosti Marius Pedersen ešte pred zasadaním poslaneckej dvadsaťpäťky. Na zastupiteľstve informovala, že dodávateľ má za sebou pilotnú prevádzku očipovaných košov a systém by mal začať fungovať v októbri tohto roka.

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 15, ktoré je v predaji od 8. apríla.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava