Základná umelecká škola oslávila sedemdesiatiny

  • Spravodajstvo
  • 20. marca 2014, 11:11
  • Autor:vd/kv

Základná umelecká škola (ZUŠ) v Piešťanoch oslávila svoje sedemdesiatiny v Dome umenia veľkým galaprogramom.

Počas slávnosti, ktorá sa konala v piatok 14. marca, sa vedenie školy poďakovalo všetkým dlhoročným pedagógom, ktorí šírili aj šíria dobré meno školy a podieľajú sa na jej rozvoji.

Primátor mesta Remo Cicutto odovzdal pamätnú plaketu riaditeľovi ZUŠ Kamilovi Vavrincovi aj bývalej zástupkyni Emílii Tulákovej. Kyticu kvetov daroval 98-ročnej primabaleríne Oľge Osvaldíkovej, ktorá dlhé roky pôsobila ako učiteľka tanečného odboru.

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 12, ktoré je v predaji od 18. marca.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava