ESO je dobrý nápad, treba však domyslieť detaily

  • Spravodajstvo
  • 20. februára 2014, 14:24
  • Autor:M. Schmelcerová

Bývalé vodohospodárske učilište v Piešťanoch chcú úrady pretvoriť na ESO.

O tomto zámere sme vás informovali v minulom vydaní Piešťanského týždňa. V tejto budove na Komenského ulici by občania mali dostať efektívnu, otvorenú a spoľahlivú verejnú správu, kde by vybavili všetky úradné záležitosti. Aký je váš názor na tieto plány?
Martin Kožnar (25): „Nie je to zlé riešenie, nakoľko je budova nevyužitá, len to bude stáť peniaze, pretože sa musí upraviť. Problém je aj s dopravou, lebo autobus tam ide raz alebo dvakrát za deň.“
Jozef: „Nápad s efektívnou verejnou správou je veľmi dobrý. Neviem, čo všetko by bolo umiestnené v
budove na Komenského ulici, len sa mi zdá, že je príliš malá na to, aby sa tam zmestili všetky úrady. Keďže som zo sídliska Adam Trajan, mal by som to bližšie. Chcel by som však vedieť, či je pri budove dosť parkovacích miest.“

Richard: „Schvaľujem návrh ministra vnútra. Myslím si, že umiestniť všetko do jednej budovy je výborný nápad. Vzdialenosť mi neprekáža, mám auto.“
Ivana Murínová (26): „Pokiaľ viem, objekt sa už takmer sedem rokov nevyužíva a určite bude potrebovať rekonštrukciu. Peniaze na ňu poputujú z našich vreciek a opäť sa na tom niekto pekne nabalí. Takže nie je to dobrý nápad.“
Karol: „Bolo by dobré, keby bolo všetko na jednom mieste. Len budova je ďaleko a ľudia, ktorí nemajú auto, tam budú chodiť ako? Autobusy do tejto časti Piešťan chodia málo. Ak tento návrh prejde, mali by sa prispôsobiť linky autobusov.“

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta