Nájmy nehnuteľností odsúhlasili bez diskusie

  • Spravodajstvo
  • 18. februára 2014, 14:17
  • Autor:IP

Piešťanskí poslanci sa zišli na druhom riadnom zasadnutí mestského zastupiteľstva.

Zástupcovia mesta mali vo štvrtok 13. februára na stoloch schvaľovanie dodatku k nájomnej zmluve v súvislosti s výstavbou športovej haly na futbalovom štadióne. Zaoberali sa i výberom nájomcu budovy bývalého fotoateliéru v Sade A. Kmeťa.
Obe témy poslanecká dvadsaťpäťka odklepla bez diskusie. Na futbalovom štadióne vznikla potreba rozšíriť rozsah nájmu pre spoločnosť Eur-Med Slovakia. Bolo to z dôvodu výstavby inžinierskych sietí a stavebných objektov. Tie zasahovali do častí pozemkov, ktoré neboli zahrnuté do nájmu.
Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa, ktorý je v predaji od 18. februára.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta