Kamión zvalil transformačnú stanicu

  • Spravodajstvo
  • 11. januára 2014, 13:34
  • Autor:pk

V sobotu o 5:10 hodine vypadol v časti obce Trebatice elektrický prúd.

Dôvodom bola zvalená transformačná stanica. Stanicu zachytil kamión pri vychádzaní z parkoviska.  Na miesto boli privolaní technici poruchovej služby, ktorí zabezpečili odpojenie stanice od el. prúdu a prepojenie obce na iný zdroj. Dodávka elektrickej energie v obci Trebatice bola obnovená o desiatej hodine.
Zvalenie stanice spôsobilo výpadok elektriny aj v ďalších obciach. Podľa vyjadrenia dispečingu poruchovej služby ZSE bolo bez elektrického prúdu asi 7 000 domácností.
Viac sa dočítate v pripravovanom čísle Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta