Mladí Slováci podľahli Slovincom 0:2

  • Šport / Futbal
  • 8. januára 2014, 11:02
  • Autor:Š. Gregorička

PIEŠŤANY – Slovenskí futbaloví reprezentanti do 15 rokov zohrali včera v Piešťanoch priateľské medzištátne stretnutie so Slovinskom. Zverenci trénera Rudolfa Novák ho prehrali 0:2, keď po prvom polčase prehrávali 0:1.

V daždivom počasí mali na dobre pripravenom trávniku štadióna PFK  obe mužstvá niekoľko šancí. Z našich stoja za zmienku strely Reisela, Kamenského a piešťanského odchovanca Michala Škarbalu, ktorý od jari hráva prvú žiacku ligu v Trenčíne. Slovincom sa podarilo po prvý raz skórovať v 25. min, keď loptu z  priameho kop  usmernil do siete Kubicu Mencinger.
Mladí Slováci sa snažili vyrovnať, mali aj niekoľko ďalších šancí, no v konečnej fáze sa nedokázali gólovo presadiť. Keď už sa zdalo, že zápas sa skončí našou najtesnejšou prehrou, dal Zahovič  v poslednej minúte druhý gól Slovincov.
Odveta je na programe vo štvrtok v Seredi.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána