Futbalisti začali odvetnú časť

  • Šport / Futbal
  • 8. januára 2014, 11:02
  • Autor:Š. Gregorička

PIEŠŤANY – Počas víkendu sa začala odvetná časť regionálnych futbalových súťaží. Športovo technická komisia síce odložila zápasy nižších súťaží kraja Trnava, no vo vyšších sa odvetná časť začala podľa plánu.

V sobotňajších zápasoch druhej ligy boli z našich úspešnejší hráči OTJ Moravany nad Váhom, ktorí vyhrali v Myjave 2:1. Nedarilo sa Vrbovčanom, ktorí vďaka inkasovanému gólu z 28. min prehrali v Nových Zámkoch 0:1.
V tretej lige si v nedeľu výborne počínali Piešťanci. Hráči PFK vyhrali v Topoľníkoch 3:0 a po domácej remíze vedúcich Bánoviec s Považskou Bystricou a prehre druhej Dubnice „B“ v Šamoríne sa na rozdiel jedného bodu dotiahli na vedúce Bánovce nad Bebravou.
Jediným mužstvom z nášho regiónu, ktoré sa v úvodnom jarnom kole predstavilo na domácom  ihrisku, boli futbalisti OŠK Veľké Kostoľany. Tí napriek výbornému prvému polčasu, po ktorom viedli 2:0, dokázali napokon s Lehotou pod Vtáčnikom len remizovať 3:3. Viac o všetkých zápasoch sa dočítate v utorkovom tlačenom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána