Otvorili novú tenisovú halu

  • Šport / Tenis
  • 22. novembra 2013, 11:17
  • Autor:ip/Foto: L. Duračka

Tenis sa v Piešťanoch bude môcť hrať celoročne. V areáli HS Centra na Hlbokej ulici pri zimnom štadióne otvorili novú krytú halu s dvoma tenisovými kurtmi s moderným povrchom. Počas otvorenia haly, ktoré sa uskutočnilo vo štvrtok 14. novembra, športovou exhibíciou pokrstili dvorce úspešní tenisoví reprezentanti Slovenska.

„Počas dvoch mesiacov sme mali postavenú hrubú stavbu a konštrukcie. V septembri sa pracovalo na šatniach a potom sme pristúpili k finalizovaniu stavby a položeniu povrchov,“ uviedol pre Piešťanský týždeň jeden z majiteľov centra Branislav Stankovič.
Novú krytú halu si počas otvorenia vyskúšali aj legendy slovenského tenisu. V priateľskej exhibícii sa stretli „starí a mladí“.  
O tejto téme viac informácií nájdete v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána