Košút opäť mieril do čierneho

  • Šport / Futbal
  • 4. septembra 2013, 07:59
  • Autor:th

Piešťanský futbalista Tomáš Košút hrajúci v českej Gambrinus lige za 1. FC Slovácko prispel gólom k výhre svojho mužstva nad Zbrojovkou Brno, keď zvyšoval na konečných 2:0. V zápase siedmeho kola sa presadil strelou z tesnej blízkosti po štandardnej situácii a bol to už jeho tretí gól v aktuálnej sezóne. Napriek tomu, že hrá na poste stopéra, je najlepším strelcom mužstva.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána