Plavec Mário Rusnák vybojoval v Amerike tri zlaté

  • Plávanie / Šport
  • 29. augusta 2013, 09:06
  • Autor:R. Suchánek

Odchovanec ŠPK Kúpele Piešťany a študent Oakland University v Rochesteri Mário Rusnák sa zúčastnil na otvorených plaveckých majstrovstvách štátu Michigan v USA. Na podujatí, ktoré sa konalo 2.-4. augusta v meste Holland v 50-metrovom bazéne, sa Máriovi mimoriadne darilo.

Vo svojich hlavných disciplínach na 100 m a 200 m motýlik, ako aj 200 m polohové preteky si vyplával titul majstra Michiganu. Zlepšil si tak svoje najlepšie osobné výkony v 50-metrovom bazéne.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána