Martin Knapec Majstrom SR v zjazde na bicykli, Tomáš Líška skončil tretí

  • Šport / Ostatné športy
  • 25. júla 2013, 16:11
  • Autor:Sita/th

Majstrovstvá Slovenska a 5. kolo Slovenského pohára v zjazde horských cyklistov sa uskutočnilo počas uplynulého víkendu v Jasnej. Na týchto pretekoch mali zastúpenie aj Piešťany, a to veľmi úspešné.

Biker Martin Knapec z piešťanského tímu CTM Novatec sa stal majstrom Slovenska v kategórii Elite Men, keď skončil celkovo druhý za Maďarom Atillom Liszim, na ktorého mu chýbalo 0,80 sekundy. Zo slovenských pretekárov však nemal konkurenciu a tak mu zaslúžene patrí titul majstra Slovenska. Ďalší Piešťanec Tomáš Líška jazdiaci za bratislavský tím KHC Kaktus Bike skončil celkovo piaty, no medzi slovenskými jazdcami bol na treťom mieste a získal tak bronzovú medailu. 

Výsledky:

1. Attila Liszi (Maď.) 2:48,19 min, 2. Martin Knapec (CTM-Novatec) +0,80 s, 3. Matěj Charvát (ČR) +1,54, 4. Ján Javorník (SCK Velosprint downhill) +5,76, 5. Tomáš Líška (KHC Kaktus Bike Bratislava) +7,38 .
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána