Novomanželom blahoželáme!

  • Kultúra a spoločnosť / Zosobášili sa
  • 22. marca 2013, 10:43
  • Autor:foto: J. Halás

V sobotu 9. marca 2013 si povedali „áno“ Cintia Anaid Santiago z Mexika a Kamil Jopek z Piešťan. Po sobáši v Galérii Fontána nasledovala hostina, kde si zahrali aj bowling. Obaja sa vrátili do Nemecka, kde sa nielen zoznámili počas vysokoškolskej stáže, ale rozhodli sa tam aj natrvalo zakotviť. On je programátor – ona priemyselná inžinierka. Blahoželáme!

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia