„Havrani“ vyhrali v Skalici 3:0! O postupujúcom sa rozhodne v Piešťanoch.

• 17. marca 2013, 20:15
  • Autor:M. Sarvaš

Do Skalice odchádzali Piešťanci s nepriaznivým stavom série 3:2 pre Skalicu. Dnešný zápas však „havrani“ zvládli perfektne, keď už v šiestej minúte otvoril skóre Stupka. V druhej tretine sa k nemu pridal Samir Saliji a posledný gól strelil Melichárek. V strede zápasu bol nepríjemne narazený na mantinel Jozef Haring a ľad opustil na nosidlách. Posledné stretnutie, ktoré rozhodne o postupujúcom tíme do ďalšej časti play-off sa odohrá v piešťanskej Easton Arene 19. marca o 18.00 hod.

HK 36 Skalica – ŠHK 37 Piešťany 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Stav série – 3:3.