Chudobná futbalová sobota našich

• Šport / Futbal
  • 16. mája 2010, 08:23
  • Autor:Š. Gregorička

PIEŠŤANY – Zamračená tretia májová sobota našim futbalovým mužstvám vo vyšších regionálnych súťažiach príliš nepriala. V troch zápasoch na domácich ihriskách totiž získali iba dva body.

V druhej lige podľahli Moravanci lídrovi súťaže zo Senca 1:2, keď čestný úspech zaznamenali  až po hodine hry vďaka gólu Jozefa Glosa. Futbalisti Vrbového, ktorí sa v druholigovej tabuľke pohybujú v pásme ohrozenia, dokázali doma  uhrať v derby s Novým Mestom nad Váhom len bezgólovú remízu.
V tretej lige v piešťanskom zápase druhého mužstva tabuľky, domáceho PFK, s treťou Dubnicou „B“ sa zrodila remíza 2:2. Piešťanci síce prehrávali už v 3. minúte 0:1, no v 18. min Verchola vyrovnal a v 41. min im Šajbidor zaistil vedenie. V druhom polčase  sa hráči PFK príliš skoro zamerali na udržanie výsledku, čo sa im nevyplatilo a v poslednej minúte dostali vyrovnávajúci gól.