Spartak od jari pravdepodobne v Senci

  • Šport / Futbal
  • 12. decembra 2012, 08:51
  • Autor:sita(m)

Futbalový Spartak Trnava by mal hrať jarné zápasy Corgoň ligy na štadióne v Senci, keďže na mieste jeho doterajšieho stánku vyrastie nový. Výstavba moderného štadióna v Trnave by sa mala spustiť začiatkom budúceho roka a potrvá dva roky. Trnavčania si hľadali nové miesto na domáce zápasy, uvažovalo sa aj o Piešťanoch.

„Musíme zvážiť všetky okolnosti a pritom sa držať licenčného systému. Oficiálnym listom sme požiadali Slovenský futbalový zväz, aby sme jarné zápasy mohli hrať v Senci. Budeme na tom intenzívne pracovať. Čakajú nás rokovania s primátorom Senca Karolom Kválom i majiteľom SFM Senec Alexandrom Matlákom, ktorého mužstvo je na štadióne doma. K tomu to treba prebrať so zástupcami zväzu, keďže v Senci hrajú zápasy mládežnícke reprezentačné výbery. Potom o výsledkoch rokovaní musíme informovať Úniu ligových klubov,“ uviedol manažér Spartaka Jozef Valovič.
Ďalšie novinky z trnavského spartaku sa dozviete v nasledujúcom vydaní PT.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava