Novomanželom blahoželáme!

  • Kultúra a spoločnosť / Zosobášili sa
  • 2. novembra 2012, 10:06
  • Autor:vd

V sobotu 24. októbra si dali svoj prvý manželský bozk v kúpeľnej kaplnke v Piešťanoch Andrea Struháriková z Nového Mesta nad Váhom a Marek Sarka zo Zálesia.

Novomanželom prišli blahoželať aj Modrovčania a Lúčania, pretože mladá nevesta prežila detstvo v dome svojich starých rodičov Jána a Emílie Struhárikovcov na Modrovke. Svadobní hostia tancovali a zabávali sa až do rána v Kursalone. Srdečne blahoželáme!

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána