Máme opäť najlepšiu top web knižnicu

  • Spravodajstvo
  • 18. októbra 2012, 15:11
  • Autor:vd

PIEŠŤANY -Webová stránka piešťanskej knižnice je najlepšia na Slovensku. Už po druhý krát v jej histórii si prvú cenu v v súťaži TOP WEB LIB 2011 oblasti školské a verejné knižnice prevzala jej riaditeľka Margita Galová. Cenu udeľuje Spolok slovenských knihovníkov.

Mestská knižnica v Piešťanoch ju získala najmä preto, že prednosťou jej stránky je predovšetkým aktuálnosť, je moderná s prehľadným vyhľadávaním, jej tvorcovia ju neustále dopĺňajú, je plne automatizovaná, čo umožňuje prepojenie s internou databázou knižnice. Okrem toho – je tu i bohatá fotogaléria z rôznych podujatí.

O ďalšom vývoji webovej stránky knižnice sme sa porozprávali s riaditeľkou Margitou Galovou, rozhovor nájdete aj v Piešťanskom týždni.

((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 3. novembra. Tento deň je Sviatkom sv. Huberta, patróna poľovníkov. Meniny má dnes Hubert.
  • 03.11.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je streda 5. novembra . Tento deň je Svetovým dňom behu. Meniny má dnes Imrich.
  • 05.11.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 5. novembra 2025
Meniny má Imrich, zajtra Renáta