Lacko prehral v osemfinále v Tokiu s Murraym

  • Šport / Tenis
  • 3. októbra 2012, 14:56
  • Autor:(sita)

Slovenský tenista Lukáš Lacko prehral v stredajšom zápase osemfinálového 2. kola dvojhry na turnaji ATP World Tour 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships v Tokiu (dotácia 1 280 565 USD, tvrdý povrch vonku) s jednoznačne favorizovaným Britom Andym Murraym nasadeným ako prvým v ich druhom vzájomnom zápase za 58 minút hladko 1:6, 2:6.

Držiteľovi zlatej medaily z OH 2012 v Londýne a následne aj šampiónovi z newyorských grandslamových US Open sa 24-ročný piešťanský rodák nedokázal revanšovať za nezdar 3:6, 2:6, 2:6 z 1. kola predvlaňajších medzinárodných otvorených majstrovstiev Spojených štátov amerických. Odnáša si 45 bodov a 16 190 dolárov.
Priebeh zápasu a hlas Lukáša Lacka nájdete v budúcom vydaní PT.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava